Holubyho 28, 902 01 Pezinok, Slovakia
banner
 
bdm style
Autentico

 

Farby Autentico patria k jedným z najlepších dostupných kriedových farieb na nábytok, steny, či podlahy. Majú až 158 farebných odtieňov a množstvo ďalších produktov vysokej kvality, ktoré využijete na vlastnú kreatívnu tvorbu.

 

Kriedové a vápenné farby Autentico sú na vodnej báze, bez rozpúšťadiel a iných škodlivých prísad (nízke VOC/emisie), môžu byť teda použité na detský nábytok, dokonca aj v situáciách, kedy sú antialergické a antibakteriálne vlastnosti na prvom mieste. Farby sú ekologické, organické, šetrné k životnému prostrediu, bez zápachu... 

 

... sú jednoducho EKO ...

 

Ich korene siahajú až do 14. storočia v Taliansku, kde boli prírodné suroviny ako krieda, vápno, íl, bahno a dokonca aj špina použité na vytvorenie farby. Taliani maľovanie týmito zložkami a metódami nazvali suché Secco. Suché (Secco) fresky sa datujú tisíce rokov a sú stále v pozoruhodnom stave. Je to farba, ktorá udrží svoj krásny vzhľad aj pre nadchádzajúce roky.

 

Farba, ktorá prežila skúšku času.


Autentico investovalo roky času a odhodlania vytvoriť modernú verziu náterových hmôt, ktoré kombinujú ich prestížnu históriu a moderné technológie. Veríme, že máme veľkolepý rad kriedových a vápenných vodou riediteľných farieb, s najlepším možným pokrytím s bezkonkurenčnou paletou odtieňov. A vieme, že vďaka farbám a ďalším produktom Autentico môžeme dosiahnuť akýkoľvek požadovaný štýl.

 

 

 

BDM style © 2011